Yasin Konevi

Allahın Habibisin İlahi Sözleri

Allahın Habibisin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allahın Habibisin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gönlümdeki sancısın, Göklerin miracısın, Aleme duacısın, Ey Allah’ın habibi. ***** Allah’ın habibisin, Gönüller tabibisin, Ya Muhammed, Ya Nebi, İslam’ın önderisin. ***** Gecemdeki ışıksın, Gönlüme dolaşıksın, Sen Mevla’ya aşıksın, Ey Allah’ın habibi. ***** Allah’ın habibisin, Gönüller tabibisin, Ya Muhammed ya Nebi, İslam’ın önderisin. ***** Gözlerimin nurusun, İslam’ın gururusun, Kurtuluşun yolusun, Ey Allah’ın habibi. ***** Allah’ın habibisin, Gönüller tabibisin, Ya Muhammed ya Nebi, İslam’ın önderisin. ***** Rahmetsin alemlere, Resulsün müminlere, Dermansın sevenlere, Ey Allah’ın habibi. ***** Allah’ın habibisin, Gönüller tabibisin, Ya Muhammed ya Nebi, İslam’ın önderisin.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu