Yasin Konevi

Helal Eyle İlahi Sözleri

Helal Eyle İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Helal Eyle İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Her gün halin soramadım duanı tam alamadım Gül yüzüne doyamadım annem hakkın helal eyle Helal eyle, helal eyle annem hakkın helal eyle Helal eyle, helal eyle annem hakkın helal eyle **** Başucuma gelenim sen gözyaşımı silenim sen Dertlerime devasın sen gözüm nuru canım annem Helal eyle, helal eyle annem hakkın helal eyle Helal eyle, helal eyle annem hakkın helal eyle **** Beni kundaklara sardın geceni gündüz eyledin Ne tatlı ninni söylerdin benim güzel canım anam Helal eyle, helal eyle annem hakkın helal eyle Helal eyle, helal eyle annem hakkın helal eyle

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu