Yasin Konevi

Hazır mısın İlahi Sözleri

Hazır mısın İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hazır mısın İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bir gün mutlaka öleceğiz Bu dünyadan göçeceğiz Ecel şerbetini içeceğiz Hazır mısın söyle dostum **** Kazana suyun koyarlar Yakasız gömlek biçerler Daracık kabire iterler Hazır mısın söyle dostum **** Söyle dostum durma söyle Yaradan aşk’ına söyle Dünya fani, Ölüm gerçek Hazır mısın söyle dostum **** Azığın var mı bu yola Sakın şeytana aldanma Dünya için ahiretini yıkma Hazırlığın var mı dostum **** Kazana suyun koyarlar Yakasız gömlek biçerler Daracık kabire iterler Hazır mısın söyle dostum **** Söyle dostum durma söyle Yaradan aşk’ına söyle Dünya fani, Ölüm gerçek Hazır mısın söyle dostum **** Aklım var diye söyler tabibler, Lokman hekim gibi bilgin olsa ne fayda, Son nefeste söylemezse bu diller, Bülbül gibi dilin olsa ne fayda Münker Nekir geldiğinde Sorgu sual sorduğunda Onların azametinden Halin nedir, Söyle dostum Dünyayı alırsın boynuna, Altınları sokarsın koynuna, Azrail geldiğinde yanına, Hazine dolu malın olsa, ne fayda ne fayda

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu