Ali Ercan

Başka Arama İlahi Sözleri

Başka Arama İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Başka Arama İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Evlat yetiştiren ana babalar ahlâka muhtaç bu çocuklar Mahşerde hesabı sizden sorarlar suç kendinizde başka aranma Suç ana babalarda başka arama Çocuğun suçu yok gördüm halini ne ahlâk öğrenmiş ne de dinini Elinle ateşe atmışsın yavrunu suç kendinizde başka arama Suç ana babalarda başka arama Baba gitti içki kumarhaneye çocuk gitti sinema meyhanelere Bir gün sordun mu ki yavrum nereye sen böyle istedin başka suçlu arama Sen böyle istedin boşa ağlama Anne gitti kokteyllerde sabahlar kızı gider diskoteklerde oynar Senin bu ahlâkın batılıya yarar İslam kabul etmez boşa yorulma Sen de bile namaz kılanı müslüman hadisle Kur’an’ı kerih görüyorsan Çocuğuna İslamı öğretmiyorsan karşılık bulaman boşa yorulma Sana moruk dememiş ise hak ettin dinini öğretmedin sırtüstü yattın Hem soydun güzelce anarşist ettin hata kendinde boşa ağlama Hata ana babalarda boşa yorulma En sonunda oğlun karşına geldi dua et ki bir de seni dövmedi Seni bir gün camilerde mi gördüm kalbim temiz derdin boşa ağlama Kalbim temiz derdin boşa yorulma Yüz bin defa hacca Kâbe’ye gitsen gece gündüz Allah’a ibadet etsen Çocuğuna dinini öğretmiyorsan Ercan sen de hava al boşa yorulma

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu