Şehitler Kervanı

Bir Yanım İlahi Sözleri

Bir Yanım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bir Yanım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bugün yine ağlamışım kara matem bağlamışım Sırtımda hain bıçaklar kor ateşlerde yanmışım Sırtımda hain kurşunlar binalardan atılmışım Bir yanım Hüseyin iledir bir yanım Hasan iledir Bıçaklarla paramparça bir yanım Yasin/Riyad iledir **** Oy benim nazenin gülüm oy Yasin’im oy bülbülüm Akşam oldu da gelmedin annen yolunu gözledi Bir yanım Hüseyin iledir bir yanım Hasan iledir Bıçaklarla paramparça bir yanım Yasin/Riyad iledir **** Kara kalpli bu hainler canlarımı katlettiler İşkenceler yetmez gibi ateşlerde kül ettiler Bir yanım Hüseyin iledir bir yanım Hasan iledir Bıçaklarla paramparça bir yanım Yasin/Riyad iledir

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu