Şehitler Kervanı

Gel Ey Devrimin Müjdesi İlahi Sözleri

Gel Ey Devrimin Müjdesi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gel Ey Devrimin Müjdesi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Kan ağlıyorken bu cihan mazlumlar ederken figan İşkenceyle dolu her an gel dertlere derman olan **** Gel ey devrimin müjdesi gel mazlumların gür sesi Sensin kıyamın nefesi sen müminlerin kalesi **** Bülbül gibi hasret güle ya Rab bu ne bitmez çile Sızlar dağlar taşlar bile gel artık bir devrim ile **** Gel ey devrimin müjdesi gel mazlumların gür sesi Sensin kıyamın nefesi sen müminlerin kalesi **** Gözlerden kanlı yaş akar bu aşk yürekleri yakar Gelsin lale dolu bahar gel kaçsın kara bulutlar **** Gel ey devrimin müjdesi gel mazlumların gür sesi Sensin kıyamın nefesi sen müminlerin kalesi **** Zulme karşı baş kaldırmak sonsuz gündüze kavuşmak Küfrün düzenini yıkmak hizbullahla olur ancak **** Gel ey devrimin müjdesi gel mazlumların gür sesi Sensin kıyamın nefesi sen müminlerin kalesi **** Gel beklenilen hizbullah erisin buzuldan bu dağ Şafak atsın gelsin sabah gel beklenilen Hizbullah **** Gel ey devrimin müjdesi gel mazlumların gür sesi Sensin kıyamın nefesi sen müminlerin kalesi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu