Şehitler Kervanı

Dünyaya Doğru İlahi Sözleri

Dünyaya Doğru İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Dünyaya Doğru İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Müjdeler olsun mazlumlar size Söner tağutların saray ateşi Bir ümit doğdu kalplerimize Dünyaya doğdu Kur-an güneşi Dünyaya doğdu İslam güneşi Artık gidecek bu karanlıklar Doğacak bize yeni şafaklar Küfür ve zulüm yok olacaklar Dünyaya doğdu Kur-an güneşi Dünyaya doğdu İslam güneşi Hizbullahiler kalktı müslüman Dünya küfrüne okuyor meydan Sanki her biri yürüyen Kur-an Dünyaya doğdu Kur-an güneşi Dünyaya doğdu İslam güneşi Bu bir ikramıdır Allah’ın bize Gördü acıdı bu halimize Rahmet elini uzattı bize Dünyaya doğdu Kur-an güneşi Dünyaya doğdu İslam güneşi Madem bu lutfa mazhar olunduk Bizde olalım bir el tek yumruk Son bulsun artık kullara kulluk Dünyaya doğdu Kur-an güneşi Dünyaya doğdu İslam güneşi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu