Ali Ercan

Cenaze Namazı İlahi Sözleri

Cenaze Namazı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Cenaze Namazı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Essalâtü vesselâmü aleyk aleyke Ya Rasulallah Cenaze namazı denip çağırılmadan gittim üzülüp kederlenip bir çok dualar ettim Musallanın üstünde kendimi hayâl ettim iman ile ölmeyi nasip et Yüce Allah Allah Allah Hu Allah her şeye Kadir Allah Son nefeste merhamet dilerim yüce Allah **** Cemaat omuzlayıp getirdi kabristana bir de çukur kazdılar o güzelim insana Bugün davetler ona yarın sana ve bana iman ile ölmeyi nasip et Yüce Allah Allah Allah Hu Allah her şeye Kadir Allah Son nefeste merhamet dilerim yüce Allah **** Toprak ile örtüldü hoca tekbir getirdi bak ömrünü bitirdi biz gibi yaşıyordu Bu dünyadan ne malı ne mülkü götürdü iman ile ölmeyi nasip et Yüce Allah Allah Allah Hu Allah her şeye Kadir Allah Son nefeste merhamet dilerim yüce Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu