Ali Ercan

Dönersin İlahi Sözleri

Dönersin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Dönersin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


İnsanoğlu tövbe etmeden ölme yaprağı dökülen güle dönersin Eğer Hak yoluna gelmeden ölürsen suları kurumuş göle dönersin göle **** Kadına da tapma o da yok olur mala mülke tapma tarumar olur Hesap vermek için mahşer kurulur huzura dinsiz gelen kullara dönersin **** Hanım bu sözleri bir de sen dinle felek bir gün sana da vuracak sille Sıfatların bir olacak seninle Arasat’ta kalan kullara dönersin **** Kızım sen hayâyı nerede bitirin doğru söyle kumarda mı ütüldün? Niçin böyle sokaklara itildin cehennemlik olan kullara dönersin **** Allah kadınlara kapanın demiş kapalıdır kavun karpuzlar yemiş Bütün meyvelerin yüzünü kapamış öldüğü gibi dirilen kullara dönersin **** Hiç güvenme sıhhat ile malına ümit etme bugün ile yarına Toprak seni de bastığında bağrına baykuş öten viranelere dönersin **** Kalbim temiz deme hiç para etmez bu sözün Allah’ın hoşuna gitmez Namazsız imanın kabul edilmez

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu