Ali Ercan

Duy Babam-2 İlahi Sözleri

Duy Babam-2 İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Duy Babam-2 İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Anamı da sormak istersen eğer, Ne kadar da hüneri varmış meğer Altmışından sonra çorapsız gezer, Halini bir görsen gülersin baba. **** Günde iki paket sigara içer Gâvurun icadı buğdayı içer Su yerine viski şampanya içer Halini bir gören ağlarsın babam **** Anlattığına göre senden çok çekmiş Doyasıya açık seçik gezememiş, Bu mutsuz da sana haberi gelmiş İlle de evleneceğim diyor duy babam. **** Netice de birkaç gün eve gelmedi, Amcamdan öğrendim anam evlendi duy babam Kocasını gören diyor evladı, Anam altmış kocası otuz duy baba. **** Küçük oğlundan da hayır yok sana, Bir Fatiha bile okumadım sana, Çünkü dinimi öğretmedin bana, Hangi yüzle huzura vardın sen baba **** Bu sözlerden ibret alın babalar, Sizler de dinleyin sayın analar, Tövbe edin ha demeyin zamanı var, Babam gibi akılsız olmayın babalar analar. **** Bu mezar taşına ibretle bakın, Okumadan geçmeyin dostlar sakın, Evlatlarınıza helalından mal bırakın, Babam gibi akılsız olmayın babalar analar. **** Doğru sözler babama yalan gelirdi, Neticede ömrü de sona erdi, Bu mektubu sana Ercan yazıverdi, O dünyadaki babalara da oku babam.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu