Ali Ercan

Elveda İlahi Sözleri

Elveda İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Elveda İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Fahr-i Âlem göç eyledi dünyadan ümmetlerim sizlere olsun elveda elveda elveda Bize gel oldu ol yüce mevladan Ashablarım sizlere olsun elveda elveda elveda Bunu dedi yaşlar doldu gözüne bir figandır düştü halkın özüne Hasan’la Hüseyn’i almış dizine yavrularım kuzularım size olsun elveda elveda elveda Çağırın Bilal’i gelsin yanıma yükümü yükledim bindim atıma Helalim Âişe kızım Fatıma Ehli beytim size olsun elveda elveda elveda Bilal’e söyleyin salâmı versin Ali yusun Fazlı suyumu döksün Ebu Bekir dursun namazım kılsın ümmetlerim size olsun elveda elveda elveda

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu