Ey Yolcular İlahi Sözleri - ilahi.org

Ey Yolcular İlahi Sözleri

Ey Yolcular İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ey Yolcular İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

 

Ey yolcular, ey yolcular
Yol Muhammed’in yoludur
Her bahçenin gülü kokmaz
Gül Muhammed’in gülüdür.
****
Nerde atan nerde anan
Aynı yere sen de varan
Cehennemden çekip alan
El Muhammed’in elidir.
****
Dünyaya ay gibi doğan
İnsanlığa örnek olan
Tüm âlemlere uzanan
Kol Muhammed’in(a.s.) koludur
****
Bu dünyadan sen de giden
Eşe dosta veda eden
Doğru yolu tarif eden
Dil Muhammed’in(a.s.) dilidir
****
Onun ahlâkı Kur’an’dır
Tüm insanlık memnun ondan
Razı mı ki o Ercan’dan
Sevenle beraberidir

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Yorum bırak