Ali Ercan

Ey Yolcular İlahi Sözleri

Ey Yolcular İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ey Yolcular İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Ey yolcular, ey yolcular Yol Muhammed’in yoludur Her bahçenin gülü kokmaz Gül Muhammed’in gülüdür. **** Nerde atan nerde anan Aynı yere sen de varan Cehennemden çekip alan El Muhammed’in elidir. **** Dünyaya ay gibi doğan İnsanlığa örnek olan Tüm âlemlere uzanan Kol Muhammed’in(a.s.) koludur **** Bu dünyadan sen de giden Eşe dosta veda eden Doğru yolu tarif eden Dil Muhammed’in(a.s.) dilidir **** Onun ahlâkı Kur’an’dır Tüm insanlık memnun ondan Razı mı ki o Ercan’dan Sevenle beraberidir

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu