Ali Ercan

Gel Gör ki İlahi Sözleri

Gel Gör ki İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gel Gör ki İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ruh verirsin balçıklara bularsın rızık verip rahmetinle sularsın Beni âlemlere üstün kılarsın gel gör ki şükürden habersizim ben Aç gözümle senden yardım dilerim dolar taşar ambarlarım kilerim Tok günümde seni dilden silerim gel gör ki şükürden habersizim ben **** Bedelsiz verirsin, bana bedeni, bedenimi örten, şu güzel teni, Ayaklarım alır, götürür beni, gel gör ki şükürden habersizim ben Ellerim, aşımı sofraya koyar, her türlü emrime, noksansız uyar, Koklarım, tadarım, kulağım duyar, gel gör ki şükürden habersizim ben **** Gözler verdin, görür oldum yolumu, evlat verdin, sardım iki kolumu, Sıkmam dedin, şükür bilen kulumu, gel gör ki şükürden habersizim ben Gündüzleri, gecelerle bağlarsın, yorgun bedenimde, denge sağlarsın, Bir secde ile, bin bir yara dağlarsın, gel gör ki şükürden habersizim ben **** Gözler görür ama gözler gafil bakışır bir kum ile bir dağ nasıl çakışır İnsana haddini bilmek yakışır gel gör ki şükürden habersizim ben Dünya bir mehildir, tez gelir geçer, orda kim ne eker, mahşerde biçer, Kurtuluşun yolu, zekâttan geçer, gel gör ki şükürden habersizim ben

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu