Ali Ercan

Gözyaşlarım Muhammed’e İlahi Sözleri

Gözyaşlarım Muhammed’e İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gözyaşlarım Muhammed’e İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hep kardeşler ağlaştılar Muhammed göçtü dünyadan
Kanlı yaşlar akıttılar Resulüm gitti dünyadan
Kanlı yaşlar akıttılar Muhammed gitti dünyadan
****
Âişe anam saçlarını çözer deli divane olmuş gezer
Ölüm çok evleri bozar Muhammed gitti dünyadan
****
Ömer sedir aba buldu mübarek eline koydu
Gülmek bizlere haram oldu Resulüm gitti dünyadan
Gülmek bizlere haram oldu Muhammed gitti dünyadan
****
Ali der ki ölüm Haktır tüm canlılar ölecektir
Ya Fatıma’m çaremiz yoktur Resulüm gitti dünyadan

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu