Grup GİZ

Gül ve Söz İlahi Sözleri

Gül ve Söz İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gül ve Söz İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bir gül sunmuştum sana bataklıklar içinde Batmayan güneşlerin haberi var içinde **** Duydun mu güzel çocuk ağlamak yok hüzünden Beni kuşatsın acı daha sana gelmeden **** En çetin sözü söyle aşkla yürü peşinden Korkular korkar olur ölürler kederinden **** Sonu gelenden sakın sonu gelmez bir gün var O günü bilmiyorsan hayatında zulüm var **** Duydun mu güzel çocuk ağlamak yok hüzünden Beni kuşatsın acı daha sana gelmeden **** En çetin sözü söyle aşkla yürü peşinden Korkular korkar olur ölürler kederinden

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu