Senin Sevdana İlahi Sözleri - ilahi.org

Senin Sevdana İlahi Sözleri

Senin Sevdana İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Senin Sevdana İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
 

Senin sevdana çarpılanların öfkesi yansır zulüm çağına
Zamanlar içinde bir zaman adı muştular taşır gece ardına
Hira’da bir haber geçer toprağa şafaklar ağar onun adına
Hicretle yollara işlenen sevda yetiştirmek zamanı senin çağına
****
Eller gönüller konur üstüste O’nun adıyla O’nun adına
Şafaklar ağartan gözyaşlarıyla mersiye yazılır gül sevdasına
Hira’da bir haber geçer toprağa şafaklar ağar onun adına
Düşler bağışlar haberin senin çağın gülyüzlü çocuklarına

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Yorum bırak