Grup GİZ

Kevsere Doğru İlahi Sözleri

Kevsere Doğru İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kevsere Doğru İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Kınları Kırılan Kılıçlarımız Yermuke Hazırdır Saflar Önünde Bir And Vermişim Kabe Önünde Kevsere Kevsere Kevsere Doğru **** Atım Dolu Dizgin Saldırır Çöle Mekke Uzaklaşır Kalır Geride Sözüm Vardır Şahidler Bakın Yüzüme Kevsere Kevsere Kevsere Doğru **** Gurbetin Acısı Bu Gün Bitecek Sevgili Hoş Geldin Diyecek Bana Arşın Gölgesinde Sevinç Sürecek Kevsere Kevsere Kevsere Doğru **** Atım Dolu Dizgin Saldırır Çöle Mekke Uzaklaşır Kalır Geride Sözüm Vardır Şahidler Bakın Yüzüme Kevsere Kevsere Kevsere Doğru **** Sahipsiz Bir At, Yerde Bir Kılıç Savaştan Kalan Benden Geriye İstemem Ağıt, Ne De Mersiye Yolum Kevsere Kevsere

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu