Ali Ercan

Hakka Çağır İlahi Sözleri

Hakka Çağır İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hakka Çağır İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Mevlam nasib etti sana Hak yolunu buldun kızım Senin gibi olanlara gerçekleri söyle kızım Tövbe kapısı açıkken demesinler daha erken Henüz fırsatlar var iken Hakka çağıralım kızım **** Senin gibi aldananlar mekânı olmuş bataklıklar Gece gündüz Hakka yollar onlar da kurtulsun kızım Tövbe kapısı açıkken demesinler daha erken Henüz fırsatlar var iken Hakka çağıralım kızım **** Yanlış yolda olanlara dua edelim bunlara Hakkın emrini onlara söyleyelim güzel kızım Tövbe kapısı açıkken demesinler daha erken Henüz fırsatlar var iken Hakka çağıralım kızım **** Tebrik ediyorum seni çok da sevindirdin beni Bundan sonraki Hakka çağır güzel kızım Tövbe kapısı açıkken demesinler daha erken Henüz fırsatlar var iken Hakka çağıralım kızım **** Son söz şükür yaradana sen de erdin muradına Dua eyle Ercan’ına sevineyim güzel kızım Tövbe kapısı açıkken demesinler daha erken Henüz fırsatlar var iken Hakka çağıralım kızım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu