Ali Ercan

Hayat Denen Kandil Söner İlahi Sözleri

Hayat Denen Kandil Söner İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hayat Denen Kandil Söner İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Hayat denen kandil döner bütün mahlûk ona biner Yağı biter kandil söner sönmemeye çaren var mı? **** Güvenme ha can dostuna üşüşürler mal kasdına Çıkıp teneşir üstüne yatmamaya çaren var mı? **** Aldanma ha mülk-ü mala gitmelisin doğru yola Tatlı canını Azrail’e vermemeye çaren var mı? **** Düşünmezsin hiç ölmeyi, terk etmezsin çok gülmeyi, Yakası yok ak gömleği, giymemeye çaren var mı? **** Nerede ecdat nerede ata, Hakka karşı etme hata, Tabut denen ağaç ata, binmemeye çaren var mı? **** Daim yürü hak izinde, Hakkı söyle her sözünde, Dört kişinin omzunda, gitmemeye çaren var mı? **** Kalkacaktır gözden perde, göreceksin evin nerede, Ev kazarlar kara yerde, yatmamaya çaren var mı? **** Gerek hayvan gerek beşer olacaktır yevm-i mahşer Dehşetinden aklın şaşar bundan hiç haberin var mı? **** Söylemekte bize Kur’an günahkâra yoktur aman Başın sıkıştığı zaman koş Resule çaren var mı? **** Dediğini tutmaz idin buyruğuna gitmez idin Hangi yüzle Muhammed’in huzurunda yerin var mı? **** İster zengin ister fakir Allah deyen olmaz hakir Ercan ile Mehmet Çakır ölüm aklınızda var mı?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu