Ali Ercan

İnsan Doğduk İlahi Sözleri

İnsan Doğduk İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İnsan Doğduk İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ezelden gelmişiz ruh ve nefisten bize secde etmiş melekler bile Bir de kendimize soralım hele insan doğduk amma dostlar olabildik mi? **** Kibir çılgınları bozmuş barışı kan kokuşmuş dünyanın karışı Rekor üretirken açlık yarışı adaleti üstün kılabildik mi? İnsan doğduk amma dostlar olabildik mi? **** Hırs perdesi varsa insan gözünde ibreti görür de kefen bezinde Allah korkusunun parantezinde iftiradan uzak durabildik mi? İnsan doğduk amma dostlar olabildik mi? **** İnsan sevgisinde benimseyerek bazen zor da olsa gülümseyerek Ücretimi Allah verir diyerek kula karşılıksız verebildik mi? İnsan doğduk amma dostlar olabildik mi? **** Rabbim nurlu kılmış beşer rengini vermemiş ki hana akıl dengini Mahlûklar içinde şeref zengini insan doğduk amma olabildik mi? İnsan doğduk amma dostlar olabildik mi?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu