Ali Ercan

İnsanlığa Gelin Dedi İlahi Sözleri

İnsanlığa Gelin Dedi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İnsanlığa Gelin Dedi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


İnsanlığa müjde geldi severim ben Muhammedi Onun nuruyla yükseldi severim ben Muhammedi Mü’min olanlar sevindi severim ben Muhammedi İlim onda irfan onda sevgi onda şefkat onda Kelamullah Kur’an onda severim ben Muhammedi İnsanlığa gelin dedi benimle yükselin dedi Kurtuluşa erin dedi severim ben Muhammedi **** Resul hem de Allah kulu eli açık kalbi dolu O gösterdi doğru yolu severim ben Muhammedi İlim onda irfan onda sevgi onda şefkat onda Kelamullah Kur’an onda severim ben Muhammedi İnsanlığa gelin dedi benimle yükselin dedi Kurtuluşa erin dedi severim ben Muhammedi **** Çok insan ona âşıktı Hak için kim savaştı Ali Ercan da âşıktır severim ben Muhammedi İlim onda irfan onda sevgi onda şefkat onda Kelamullah Kur’an onda severim ben Muhammedi İnsanlığa gelin dedi benimle yükselin dedi Kurtuluşa erin dedi severim ben Muhammedi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu