Ali Ercan

Kalsa Dünya Muhammed’e Kalırdı İlahi Sözleri

Kalsa Dünya Muhammed’e Kalırdı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kalsa Dünya Muhammed’e Kalırdı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bu dünya yalandır bunda kalınmaz ölem kalınmaz Yürü dünya yürü murat alınmaz nedem alınmaz Gafil olma gafil geri dönülmez ölem dönülmez Olsa dünya Muhammed’in olurdu Kalsa dünya can Ahmed’e kalırdı **** Resul için yaratıldı bu âlem ölem bu âlem İsmini yazarken çatladı kalem nedem çatladı kalem On sekiz bin âlemin peygamberi olan of olan Olsa dünya Muhammed’in olurdu Kalsa dünya can Ahmed’e kalırdı **** Sancağının ucu Arşa ulaşır ölem ulaşır Hem ay ile hem gün ile yarışır nedem yarışır Ona ümmet olan Hakka erişir ölem erişir Olsa dünya Muhammed’in olurdu Kalsa dünya can Ahmed’e kalırdı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu