Ali Ercan

Koca Dünya İlahi Sözleri

Koca Dünya İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Koca Dünya İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Dört bir yanı semalarla çevrilen Dört bir yanı için için kavrulan ah koca dünya Her zerresi beşer ile sarılan Bir ibret harmanı bu koca dünya **** Hazreti Âdem’den, mahşere kadar, Bir yol uzanır ki, çok çetin ve dar Üzerinde nefsin, tuzakları var, Bir ibret harmanı, bu koca dünya… **** Bir yanda, şükürle, akar gözyaşı, Bir yanda, şan şöhret, makam yarışı Dinle bak, ne diyor, şu mezar taşı, Bir ibret harmanı, bu koca dünya. **** Zaman seli, siler efsaneleri, O, dünya sarayı, viraneleri, Gönüldür, tek kalan, kum taneleri, Bir ibret harmanı, bu koca dünya… **** Cennet yolu, kalp gözüyle seçilir, Kalp gözleri, Kur’ân ile açılır, Sırat önce, bu dünyada geçilir, Bir ibret harmanı, bu koca dünya…

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu