Süleyman Özer

Lebbeyk İlahi Sözleri

Lebbeyk İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Lebbeyk İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Resulünle dizdize nasip et cümlemize gel buyurdun sen bize Lebbeyk Allahüm Lebbeyk Lebbeyk sözü gidenin Lebbeyk Allahüm Lebbeyk kul senin kulluk benim Lebbeyk Allahüm Lebbeyk Aşkın ile yanarım inler ağlar coşarım seller gibi taşarım Lebbeyk Allahüm Lebbeyk Lebbeyk sözü gidenin Lebbeyk Allahüm Lebbeyk kul senin kulluk benim Lebbeyk Allahüm Lebbeyk Kor taşırım özümde adın daim sözümde Kabem tüttü gözümde Lebbeyk Allahüm Lebbeyk Lebbeyk sözü gidenin Lebbeyk Allahüm Lebbeyk kul senin kulluk benim Lebbeyk Allahüm Lebbeyk

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu