Süleyman Özer

Rahmet Lutfet Affet İlahi Sözleri

Rahmet Lutfet Affet İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Rahmet Lutfet Affet İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


İmanla doldur özümü Kur’an’la nurla gözümü kara çıkarma yüzümü rahmet Allahım rahmet Rahmet rahmet rahmet rahmet rahmet rahmet rahmet rahmet Rahmet rahmet rahmet rahmet rahmet rahmet rahmet rahmet Reddolmaz tevbe edenin bu günahkar kullar senin rahmetin çok büyük senin lutfet Allahım lutfet Lutfet lutfet lutfet lutfet Lutfet lutfet lutfet lutfet lutfet lutfet lutfet lutfet Lutfet lutfet lutfet lutfet Beşerim günaha daldım nefse uydum ben aldandım tövbe denizine daldım affet Allahım affet Affet affet affet affet affet affet affet affet affet affet affet affet affet affet affet affet

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu