Süleyman Özer

Ona Benzesin İlahi Sözleri

Ona Benzesin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ona Benzesin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gelmedi dünyaya ondan güzeli tanı ki hallerin ona benzesin Aşkın bahçesinin solmaz gülleri açılan güllerin ona benzesin Bir adı Mahmud’dur bir adı Ahmed Hak Habibi varlık nuru Muhammed Beşir Nezir cümle âleme rahmet seven gönüllerin ona benzesin Ey garip gel burda gezme divane ümmeti olanlar yanar pervane Sen aşk ile dön yane yane savrulan küllerin ona benzesin Merhamet ırmağı çağlayan özü şefkat nazarıyla bakıyor gözü Zerrece hilaf yok doğrudur sözü söyleyen dillerin ona benzesin Bir adı Mahmud’dur bir adı Ahmed Hak Habibi varlık nuru Muhammed Beşir Nezir cümle âleme rahmet seven gönüllerin ona benzesin

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu