Ali Ercan

Medine’mi Bulamadım Yaralıyım İlahi Sözleri

Medine’mi Bulamadım Yaralıyım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Medine’mi Bulamadım Yaralıyım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yiğit yavrum küçük Medine’m benim Medine’ye vardım ama sen yoksun sen yoksun ki yanımda Seninle kavlimiz böyle miydi Medine’m böyle miydi küçük yavrum böyle miydi Medine’m Sen üzülme dedeciğim bak Peygamber Efendimizin yanındayım onun huzurundayım ben çok mutluyum çok, hadi yeni ilâhimizi söyler misin dedeciğim **** Medine’ye vardım ama doyamadım Resulullaha Medine’mi Beytullah’ta bulamadım yaralıyım yaralıyım yaralıyım **** Zannetme öksüz yetimsin Resul ile de berabersin Sen benim tek Medine’msin yaralıyım yaralıyım yaralıyım **** Sensiz gezdim Medine’de nasip olmadı birlikte Hayalin gözüm önünde yaralıyım yaralıyım yaralıyım Nasip olmadı birlikte yaralıyım yaralıyım yaralıyım **** Adın aldığın Medine de nurlarla dolu Kâbe de Çok üzgündür Ercan dede yaralıyım yaralıyım yaralıyım **** Seninle kavlimiz böyle miydi Medine’m böyle miydi küçük yavrum böyle miydi Medine’m

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu