Ali Ercan

Muhammed’e Salavat Ver İlahi Sözleri

Muhammed’e Salavat Ver İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Muhammed’e Salavat Ver İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yok ise elde sermayen Muhammed’e salâvat ver. Onu candan sever isen Muhammed’e/Resulüme salâvat ver **** Kulum der o yüce Rahman uzak olur ondan şeytan Nasip olur sana iman Muhammed’e/Resulüme salâvat ver Ona nasip olur iman Resulüme salâvat ver **** Hem müjde hem şefaattir hem de haccı ziyarettir Günahlara kefarettir Muhammed’e/Resulüme salâvat ver **** Resulullah sevgilisi sen de olursun varisi Dünya ahret bir tanesi Resulüme/Muhammed’e salâvat ver **** Nice İslam askerleri akıtmıştır şehit kanı Onda cennet anahtarı Muhammed’e/Resulüme salâvat ver **** Huriler Hak Kerim desin bu zat benim yârim desin Melekler aferin desin Muhammed’e/Resulüme salâvat ver **** Muhammed canların canı o gösterdi doğru yolu Dinle Ruhsat’la Ercan’ı Muhammed’e/Resulüme salâvat ver

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu