Ali Ercan

Nerede Mal Sahibi İlahi Sözleri

Nerede Mal Sahibi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Nerede Mal Sahibi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Anamın karnından ermeden yere dokuz ay beslendim karnında misafir Geldim ki şu dünya denen pazara bir ulu bezirgân handa misafir Nerde mal sahibi hani mülk sahibi toprak olmuş bakın bunun ilk sahibi Derim ki mal da yalan sorun mülk de yalan inanmazsan dostum biraz da sen oyalan **** Gördüm ki dünyayı iki kapılı han birinden girersin birinden çıkan Bunu anlamıyor zavallı insan cesedin içinde canın da misafir Nerde mal sahibi hani mülk sahibi toprak olmuş bakın bunun ilk sahibi Derim ki mal da yalan sorun mülk de yalan inanmazsan dostum biraz da sen oyalan **** Ebedi zannetme siz bu dünyayı aldananlar benim gibi enayi İbret ile seyrettim şu semayı semanın yüzünde güneş de misafir Nerde mal sahibi hani mülk sahibi toprak olmuş bakın bunun ilk sahibi Derim ki mal da yalan sorun mülk de yalan inanmazsan dostum biraz da sen oyalan **** Düşünüyom baki olan ne var ki ancak yaratıcı Allah’tır baki İşte böyle bilip asi olma ki yerler gök yıldızlar ay da misafir Nerde mal sahibi hani mülk sahibi toprak olmuş bakın bunun ilk sahibi Derim ki mal da yalan sorun mülk de yalan inanmazsan dostum biraz da sen oyalan **** Misafirler mutlak hediye umarlar hediyesiz misafiri kovarlar Hediyen ibadet bunu sorarlar buna malik olan nefsin de misafir Nerde mal sahibi hani mülk sahibi toprak olmuş bakın bunun ilk sahibi Derim ki mal da yalan sorun mülk de yalan inanmazsan dostum biraz da sen oyalan **** Bir gün çıkar cesedinden o canın hayal olur bütün geçen günlerin El değmeden leke olan tenleri giydirip kuşandığın tenin de misafir Nerde mal sahibi hani mülk sahibi toprak olmuş bakın bunun ilk sahibi Derim ki mal da yalan sorun mülk de yalan inanmazsan dostum biraz da sen oyalan **** Bu dünyaya tapıp kemer atma ha ölüm yokmuş gibi amel etme ha Hercai gönlüne uyup gitme ha bir sen değil bütün âlem misafir Nerde mal sahibi hani mülk sahibi toprak olmuş bakın bunun ilk sahibi Derim ki mal da yalan sorun mülk de yalan inanmazsan dostum biraz da sen oyalan **** Şunun bunun intizarını alam ha vadem yeter daha yaşarım sanma İyi amelle git Arasat’ta kalma sardıkları kefen bezin de misafir Nerde mal sahibi hani mülk sahibi toprak olmuş bakın bunun ilk sahibi Derim ki mal da yalan sorun mülk de yalan inanmazsan dostum biraz da sen oyalan

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu