Süleyman Özer

Anam İlahi Sözleri

Anam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Anam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gülüşün olmadan güller açılmaz Kevseri verseler sensiz içilmez Sen razı olmadan Sırat geçilmez Cennetimin gülü güzel anacığım Anam yandım gidişine doyamadım öpüşüne yavrum kuzum deyişine doyamadım canım anam Hayırlı bir evlat olamadıysam dünyada rızanı alamadıysam Affet beni layık olamadıysam Cennetimin gülü güzel anacığım Anam yandım gidişine doyamadım öpüşüne yavrum kuzum deyişine doyamadım canım anam Kanlı gözyaşımı elden gizlerim,ağlamaktan kurudur ağlamaktan kurudur şu gözlerim,anam anam söyle şimdi sensiz nasıl ederim nasıl ederim,Cennetimin gülü güzel anacığım Cennetimin gülü güzel anacığım Anam yandım gidişine doyamadım öpüşüne yavrum kuzum deyişine doyamadım canım anam

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu