Emrullah Coşkun

Annem Ağlamasın İlahi Sözleri

Annem Ağlamasın İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Annem Ağlamasın İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ahmet on beşinde bir genç Anadolu’nun bağrında yetişmiş yağız bir delikanlı Savaş çıkar Ahmet savaşa gider Niyeti Allah yolunda şehit olmak Allah azze ve celle Ahmet in duasını kabul eder Ahmet ilk günden şehit olur. Haber Anadolu’ya tez yayılır annesi duyar başlar ağlamaya Ahmet şehit düştüğü yerde rahatsız olur ve annesine şöyle seslenir… Annem gözün yaşın akar Yılan olur beni sokar Feryadıma âlem bakar Söylen annem ağlamasın Ağlar isen başım ağlar Derdi ile ciğerim dağlar Kurban isen senden ağlar Söylen annem ağlamasın Cehennemden garip çıkar Ateş olup beni yakar Ağlar anam kabir sıkar Söylen annem ağlamasın Ağlar isen başın ağlar Derdi ciğeri dağlar Kurban isem senden ağlar söylen annem ağlamasın annem senden olur derman Mevlâdan olursa ferman sen ağlarsan huzur bulmam söylen annem ağlamasın Ağlar isem başın ağlar Derdinle ciğeri dağlar kurban isem senden ağlar söylen annem ağlamasın

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu