Emrullah Coşkun

Hakkın Habibi İlahi Sözleri

Hakkın Habibi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hakkın Habibi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Hakkın Habibi Gönül Tabibi Alem serveri Ya Resulallah Ya Resulallah, Ya Habib Allah, Ya Kerim Allah, Ya Nebi Allah **** Küfrü söndüren zulmü dindiren Hakka döndüren Ya Resulallah Ya Resulallah, Ya Habib Allah, Ya Kerim Allah, Ya Nebi Allah **** Nurludur yüzü doğrudur sözü imandır özü Ya Resulallah Ya Resulallah, Ya Habib Allah, Ya Kerim Allah, Ya Nebi Allah **** Miraca çıkan putları yıkan Gönüle sultan Ya Resulallah Ya Resulallah, Ya Habib Allah, Ya Kerim Allah, Ya Nebi Allah **** Ravzana gelsem yüzümü sürsem Maksada ersem Ya Resulallah Ya Resulallah, Ya Habib Allah, Ya Kerim Allah, Ya Nebi Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu