Emrullah Coşkun

Muhammed’in Aşkına İlahi Sözleri

Muhammed’in Aşkına İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Muhammed’in Aşkına İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Hak yarattı alemi Aşkına Muhammed’in Ay ü günü yarattı Şevkine Muhammed’in **** Ol dedi oldu alem Yazıldı levh ü kalem Okundu hatm-ı kelam Şanına Muhammed’in **** Hep erenler geldiler Dergaha yüz sürdüler Zikri tevhit ettiler Nuruna muhammed’in **** Veysel Karani geldi Ahirine özendi Hakkı uçarak bezendi Şevkiyle Muhammed’in **** İmansızlar geldiler Ondan iman aldılar Namazını kıldılar Aşkına Muhammed’in **** Havada uçan kuşlar Yeşeren dağlar taşlar Meyve veren ağaçlar Aşkına Muhammed’in **** Hep melekler geldiler Saf Saf olup durdular Salvatın ettiler Aşkına Muhammed’in **** Yunus methine ede Kur’an da seni arar Kullar Hakkı zikreder Aşkına Muhammed’in

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu