Emrullah Coşkun

Canlar Kurban Olsun İlahi Sözleri

Canlar Kurban Olsun İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Canlar Kurban Olsun İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Aşk bahçemde sen bir gülsün senin ömrün uzun olsun Sen Mevlaya giden yolsun şeyhim canlar kurban olsun Kurban olsun kurban olsun yoluna can kurban olsun Kurban olsun kurban olsun canlarımız kurban olsun **** Nazarın kalpler ışıtır sükûtun çok şey anlatır Sevenlerini ağlatır şeyhim canlar kurban olsun Kurban olsun kurban olsun yoluna can kurban olsun Kurban olsun kurban olsun canlarımız kurban olsun **** Tövbe verir ağlatırsın dağlar ardını görürsün Nefise zincir vurursun şeyhim canlar kurban olsun Kurban olsun kurban olsun yoluna can kurban olsun Kurban olsun kurban olsun canlarımız kurban olsun **** Günahımla geldim sana ihsan yakışır sultana Şeref vermişsin devrana şeyhim canlar kurban olsun Kurban olsun kurban olsun yoluna can kurban olsun Kurban olsun kurban olsun canlarımız kurban olsun

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu