Emrullah Coşkun

Aşalım İlahi Sözleri

Aşalım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aşalım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gönüldeki sefayı arzulanan sefayı Nefisten gelen cefayı gel onunla aşalım Cennet olsun son durak gel de dünyayı bırak Cehennem olsun uzak gel onunla aşalım ***** Tutalım Hak elleri görelim Hak erleri Yıkalım engelleri gel onunla aşalım Cennet olsun son durak gel de dünyayı bırak Cehennem olsun uzak gel onunla aşalım ***** Allah deyip coşalım Hak yoluna koşalım Ol Sıratı geçelim gel onunla aşalım Cennet olsun son durak gel de dünyayı bırak Cehennem olsun uzak gel onunla aşalım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu