Bahtiyar Şen

Bir Garipsin Şu Dünyada İlahi Sözleri

Bir Garipsin Şu Dünyada İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bir Garipsin Şu Dünyada İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bir garipsin şu dünyada gülme gülme ağla gönül Derdin dahi çoktur senin gülme gülme ağla gönül Ebubekir Sıddık veli odur peygamberin yari Hani Ömer, Osman hani gülme gülme ağla gönül Onlar cihana geldiler hep gittiler kalmadılar Gülmediler ağladılar gülme gülme ağla gönül Bir gün ola ecel gele kullar kulluğunda kala Cümle âlem toprak ola gülme gülme ağla gönül Âşık Yunus söyler sözün kanlı yaşlar dolar gözün Eğer yazın eğer güzün gülme gülme ağla gönül

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu