Bahtiyar Şen

Kitaplara İnanmayan İlahi Sözleri

Kitaplara İnanmayan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kitaplara İnanmayan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Kitaplara inanmayan bir gün olur inanırsın Eğer ölüm yok der isen öldüğün gün inanırsın Ey dünyaya gelen kişi ölenleri görmez misin? Kahkahayla gülen kişi ölenleri görmez misin? **** İster bey ol ister paşa Âdem gibi bin yıl yaşa Ecel gelir bir gün başa kara yere girmez misin? Melekül mevt anın alır sevdiklerin baka kalır Ne saç ne de kefen kalır kara yere girmez misin? **** Zevki sefaya aldandın nefsin hilesine kandın Dünya bana kalır sandın kara yere girmez misin?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu