Bahtiyar Şen

Nidem Gayri Dünyayı İlahi Sözleri

Nidem Gayri Dünyayı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Nidem Gayri Dünyayı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Nidem gayrı dünyayı, bana Allah’ım gerek Gerekmez mâsivâyı, bana Allah’ım gerek Ehli dünya dünyada, ehli ukbâ ukbâda Her biri bir sevdada, bana Allah’ım gerek Dertli dermanın ister, kullar sultanın ister Âşık cananın ister, bana Allah’ım gerek Fâni devlet gerekmez, türlü ziynet gerekmez Haksız Cennet gerekmez, bana Allah’ım gerek Mecnûn ister Leylâ’yı, Vâmık özler Azrâ’yı Nidem gayri sevdayı, bana Allah’ım gerek **** Nidem gayrı dünyayı, bana Allah’ım gerek Gerekmez mâsivâyı, bana Allah’ım gerek Ehli dünya dünyada, ehli ukbâ ukbâda Her biri bir sevdada, bana Allah’ım gerek **** Dertli dermanın ister, kullar sultanın ister Âşık cananın ister, bana Allah’ım gerek Fâni devlet gerekmez, türlü ziynet gerekmez Haksız Cennet gerekmez, bana Allah’ım gerek

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu