Bahtiyar Şen

Şol Cennetin Irmakları İlahi Sözleri

Şol Cennetin Irmakları İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Şol Cennetin Irmakları İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Şol cennetin ırmakları akar Allah deyu deyu Cennet bağı bülbülleri öter Allah deyu deyu **** Salınır Tuba dalları Kur’an okur hem dilleri Her dalında bülbülleri öter Allah deyu deyu **** Kimi yeyip kimi içer melekler hep rahmet saçar İdris nebi hulle biçer diker Allah deyu deyu **** Ol Allah’ın melekleri daim tesbihte dilleri Cennet bağı çiçekleri kokar Allah deyu deyu **** Yunus eder ben de varsam Hakkın cemalini görsem Nurdan buraklara binsem gezsem Allah deyu deyu **** Şol cennetin ırmakları akar Allah deyu deyu Cennet bağı bülbülleri öter Allah deyu deyu **** Salınır Tuba dalları Kur’an okur hem dilleri Her dalında bülbülleri öter Allah deyu deyu **** Kimi yeyip kimi içer melekler hep rahmet saçar İdris nebi hulle biçer diker Allah deyu deyu **** Ol Allah’ın melekleri daim tesbihte dilleri Cennet bağı çiçekleri kokar Allah deyu deyu **** Yunus eder ben de varsam Hakkın cemalini görsem Nurdan buraklara binsem gezsem Allah deyu deyu

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu