Süleyman Özer

Canım Kurban İlahi Sözleri

Canım Kurban İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Canım Kurban İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Canım, kurban olsun senin yoluna adı güzel, kendi güzel Muhammed Gel şefaat eyle biz ümmetine adı güzel, kendi güzel Muhammed Ahmed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Mümin olanların çoktur cefası ahirette olur zevk-u safası On sekiz bin âlemin Mustafa’sı adı güzel, kendi güzel Muhammed Ahmed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Yunus neyler iki cihanı sensiz sen Hak Peygambersin şeksiz şüphesiz Sana uymayanlar gider imansız adı güzel, kendi güzel Muhammed Ahmed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Allahümme salli ala seyyidina Muhammed

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu