Emrullah Coşkun

Canım Sultanım Benim İlahi Sözleri

Canım Sultanım Benim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Canım Sultanım Benim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ İlâhe İllallah Bülbül oldum dalına arı oldum balına Hayran oldum adına canım sultanım benim Suyun akar serinden rahmet kokar teninde Muhammed’in ceddinden canım sultanım benim **** Bülbülün dar kafesi Allah der her nefesi Dosta gidiyor sesi canım sultanım benim Suyun akar serinden rahmet kokar teninde Muhammed’in ceddinden canım sultanım benim Dervişlerin vatanı gönüllerin vatanı Sensiz neyleyim canı canım sultanım benim Suyun akar serinden rahmet kokar teninde Muhammed’in ceddinden canım sultanım benim Köyün mekânım dedim âşığım sana geldim Yoluna güller serdim canım sultanım benim Suyun akar serinden rahmet kokar teninde Muhammed’in ceddinden canım sultanım benim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu