Ahmet Başak

Efendimiz İlahi Sözleri

Efendimiz İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Efendimiz İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Son Peygamber hepimize derman oldu derdimize aşkı girmiş gönlümüze Efendimiz Muhammed’in Ya Muhammed ya Mustafa gönlüm senle bulur şifa salat selam olsun sana bizi de kat el insafa Göğün kapısı açıldı nuru âleme saçıldı adı her yerde anıldı Efendimiz Muhammed’in Ya Muhammed ya Mustafa gönlüm senle bulur şifa salat selam olsun sana bizi de kat el insafa Ona gönül verilmeli Ravzasına yüz sürmeli nurlu gözleri sürmeli Efendimiz Muhammed’in Ya Muhammed ya Mustafa gönlüm senle bulur şifa salat selam olsun sana bizi de kat el insafa Bağımdaki pembe güller Hak deyip yanan gönüller söylediğim ilahiler Efendimiz Muhammed’in Ya Muhammed ya Mustafa gönlüm senle bulur şifa salat selam olsun sana bizi de kat el insafa

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu