Ahmet Başak

Mekke Medine Nuru İlahi Sözleri

Mekke Medine Nuru İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Mekke Medine Nuru İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Aşkın yakar ciğerimi kimse bilmez derdimi ben hep kaybettim kendimi özlüyoruz seni Resul Mekke Medine nurusun kullar doğru yolu bulsun gönüller imanla dolsun özlüyoruz seni Resul Kuşlar uçar Allah diye sevgimiz güzel Nebiye aşkından döndüm deliye tez gidelim Medine’ye Mekke Medine nurusun kullar doğru yolu bulsun gönüller imanla dolsun özlüyoruz seni Resul Gönül ister düş yollara hasret ile çık dağlara meydan oku tüm yıllara özlüyoruz seni Resul Mekke Medine nurusun kullar doğru yolu bulsun gönüller imanla dolsun özlüyoruz seni Resul Var mı ki ebedi kalan inan ki bu dünya yalan vicdanı aşk ile dolan özlüyoruz seni Resul Mekke Medine nurusun kullar doğru yolu bulsun gönüller imanla dolsun özlüyoruz seni Resul

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu