Ahmet Başak

İstanbul’un Fethi İlahi Sözleri

İstanbul’un Fethi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İstanbul’un Fethi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Haydi ya Allah Ceddin deden neslin baban hep kahraman Türk milleti Orduların pek çok zaman vermiştiler dünyaya şan Aylardan Mayıs’tı tam fetih anı geldi İstanbul’u alma zamanı Gördün mü kalplerde coşan imanı fetholdu İstanbul e büyük zafer Gemileri dağdan yürüten iman dağları nazarla eriten iman Kafirin topunu çürüten iman fetholdu İstanbul e büyük zafer Bin dört yüz elli üç fetih yılıdır İstanbul mü’minin gerçek malıdır Fatih hep rahmetle anılmalıdır fetholdu İstanbul e büyük zafer Gemileri dağdan yürüten iman dağları nazarla eriten iman Kafirin topunu çürüten iman fetholdu İstanbul e büyük zafer Haliç’e inince koca gemiler gören şaşırıp bu ne dediler Allahın gücünü bilemediler fetholdu İstanbul e büyük zafer Gemileri dağdan yürüten iman dağları nazarla eriten iman Kafirin topunu çürüten iman fetholdu İstanbul e büyük zafer

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu