Ahmet Başak

Mekke’nin Fethi İlahi Sözleri

Mekke’nin Fethi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Mekke’nin Fethi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Mekke fethedildi şehitler ile destanlar yazıldı gönül diliyle Aldılar Mekke’yi iman gücüyle öyle bir fetih ki şahittir âlem Mekke hep bizimdir bizim olacak dünya mü’minler ile dolacak Gönüller Mekke’de huzur bulacak öyle bir fetih ki şahittir âlem Ölümü korkutan Hamza’ya bakın heybeti Cennete ne de çok yakın Yürüyün Mekke’ye durmayın sakın öyle bir fetih ki şahittir âlem Mekke hep bizimdir bizim olacak dünya mü’minler ile dolacak Gönüller Mekke’de huzur bulacak öyle bir fetih ki şahittir âlem Ortasında Kabe kıblegahımız onun ile başlar her sabahımız Unutulmayan tek yadigarımız öyle bir fetih ki şahittir âlem Mekke hep bizimdir bizim olacak dünya mü’minler ile dolacak Gönüller Mekke’de huzur bulacak öyle bir fetih ki şahittir âlem Kabenin etrafı insanla dolu öyle bir şehir ki makamı ulu Yolu Nebilerin bitmeyen yolu öyle bir fetih ki şahittir âlem Mekke hep bizimdir bizim olacak dünya mü’minler ile dolacak Gönüller Mekke’de huzur bulacak öyle bir fetih ki şahittir âlem

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu