Emrullah Coşkun

Günahım Var İlahi Sözleri

Günahım Var İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Günahım Var İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Günahım var dağlar var ruhum her gün ağlar gibi Zalim nefsim seller gibi himmet eyle sen sultanım Ah sultanım şah sultanım şu kalbimi yak sultanım Benim nefsim bir put olmuş himmet eyle sen sultanım ***** Ömür kısa dertler çoktur tövbe edin vakit yoktur Dalmışız günah kirine medet eyle sen sultanım Ah sultanım şah sultanım şu kalbimi yak sultanım Benim nefsim bir put olmuş himmet eyle sen sultanım ***** Âhir zaman can pazarı söz vermişiz biz ezeli Ömre bedel bir nazarı himmet eyle sen sultanım Ah sultanım şah sultanım şu kalbimi yak sultanım Benim nefsim bir put olmuş himmet eyle sen sultanım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu