Geylani Karaarslan

Hazreti Mevlana İlahi Sözleri

Hazreti Mevlana İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hazreti Mevlana İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Mevlevîlerin başı,akıtır gözden yaşı Secdeye koyup başı,gel diyor Mevlana Secdeye koyup başı,gel gel diyor Mevlana.   Konya’dadır türbesi,çok yüce mertebesi Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel.   Putperest olsanda gel,günahla dolsanda gel Tevbeni bozsanda gel,gel diyor Mevlana Tevbeni bozsanda gel,gel gel diyor Mevlana.   Konya’dadır türbesi,çok yüce mertebesi Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel.   Aşk ile yana yana,gönül gelsin galyana Çağırıyor rahmana,gel diyor Mevlana Çağırıyor rahmana,gel gel diyor Mevlana.   Konya’dadır türbesi,çok yüce mertebesi Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel.   Semah et döne döne,her zaman aynı yöne Bedenin kuşa döne,gel gel diyor Mevlana Bedenin kuşa döne,gel gel diyor Mevlana.   Konya’dadır türbesi,çok yüce mertebesi Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel.   Hû deyipde dön diyor,dön nefsini yen diyor İslam gerçek yön diyor,gel gel diyor Mevlana İslam gerçek yön diyor,gel gel diyor Mevlana.   Konya’dadır türbesi,çok yüce mertebesi Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel Şöyle diyor hutbesi,günahkar olsanda gel.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu