Geylani Karaarslan

Layık Olamadım İlahi Sözleri

Layık Olamadım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Layık Olamadım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Alnını secdeye koydun ağladın, Ya Rabbi ümmetim diye çağladın. Ümmetin derdiyle yürek dağladın. Ben sana layık ümmet olamadım. Ya Nebi yoluna can koyamadım.   Ümmetim ümmetim dedin ağladın. Mübarek karnına taşlar bağladın. Nice gönülleri yaktın dağladın. Ben sana layık ümmet olamadım. Ya nebi yoluna can koyamadım.   Taşlara tuttular nur cemalini, Merhametin ile açtın elini. Hep düşündün ümetinin halini, Ben sana layık ümmet olamadım. Ya nebi yoluna can koyamadım.   Ümmetim ümmetim dedin ağladın, Mübaret karnına taşlar bağladın. Nice gönülleri yaktın dağladın. Ben sana layık ümmet olamadım. Ya nebi yoluna can koyamadım.   Biz ümmetin için çok çektin cefa, Sürmedin şu fani dünyada sefa. Canlar canı ya Muhammed Mustafa, Ben sana layık ümmet olamadım. Ya Nebi yoluna can koyamadım.   Ümmetim ümmetim dedin ağladın, Mübarek karnına taşlar bağladın. Nice gönülleri yaktın dağladın, Ben sana layık ümmet olamadım. Ya Nebi yoluna can koyamadım. Ben sana layık ümmet olamadım, Ya Nebi yoluna can koyamadım. Ben sana layık ümmet olamadım, Ya Nebi yoluna can koyamadım.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu