Geylani Karaarslan

İbrahim Halilullah İlahi Sözleri

İbrahim Halilullah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İbrahim Halilullah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah.   Yüce Mevla birdir dedi, ol Nemrut’a emreyledi. Hakkın emrin söyledi ol İbrahim halilullah. Hakkın emrin söyledi ol İbrahim halilullah.   Ateş küle döndü vallah böyle emreyledi Allah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah.   Ateş küle döndü vallah böyle emreyledi Allah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah.   Attılar Halil’i nara, Mevla düşürmedi dara. Allah gönlündeki yara ol İbrahim Halilullah. Allah gönlündeki yara ol İbrahim Halilullah.   Ateş küle döndü vallah böyle emreyledi Allah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah.   Ateş küle döndü vallah böyle emreyledi Allah Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah.   İsmail’i kurban etti yüce dostu razı etti O şimdi Rahman’a gitti ol İbrahim Halilullah. O şimdi Rahman’a gitti ol İbrahim Halilullah.   Ateş küle döndü vallah böyle emreyledi Allah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah.   Ateş küle döndü vallah böyle emreyledi Allah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah. Yüce Hakka sadık billah ol İbrahim Halilullah.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu