Geylani Karaarslan

Kabre Vardığım Gece İlahi Sözleri

Kabre Vardığım Gece İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kabre Vardığım Gece İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ya Rab nola benim halim kabre vardığım gece İyi olmazsa amelim kabre vardığım gece, İyi olmazsa amelim kabre vardığım gece.   Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece. Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece.   Ya Rabbena yandırma, günahlara daldırma. Çerağımı söndürme kabre vardığım gece. Çerağımı söndürme kabre vardığım gece.   Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece. Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece.   Ya Rabbena kuş eyle, imanı yoldaş eyle. Muhammed’e eş eyle kabre vardığım gece. Muhammed’e eş eyle kabre vardığım gece.   Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece.   Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece.   Ya Rabbena şaşırtma, yüzüm üzre düşürtme. Zebaniler üşütme kabre vardığım gece. Zebaniler üşütme kabre vardığım gece.   Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece. Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece.   Ya Rabbena eşimden, eşimden yoldaşımdan. Aklımı alma başımdan kabre vardığım gece. Aklımı alma başımdan kabre vardığım gece.   Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece. Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece.   Derviş Yunus’un sözü kan ağlar iki gözü. Mahrum eyleme bizi kabre vardığım gece. Mahrum eyleme bizi kabre vardığım gece.   Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece. Ya Rabbena hayr eyle Muhammed’e yar eyle. Kabrimizi nur eyle kabre vardığım gece.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu